Het failliet van onze gemeenteraad in beeld

Zie hierboven de beste reden om op 19 maart te gaan stemmen. Leidy Meijer van het CDA is drukker met het spelen van een potje Patience dan het volgen van de raadsvergadering. En zo zien we de raadsleden wel vaker. De een zoekt informatie over een prostaatonderzoek terwijl de ander driftig aan het Facebooken is. Combineer dat met het desastreuze beleid dat de laatste jaren is gevoerd door het college van VVD, PvdA en CDA en u kunt gewoon niet anders dan op 19 maart naar de stembus gaan en stemmen. Op wie maakt ons niet uit zolang het maar niet op de drie collegepartijen is. Deze vastgeroeste bende moet plaatsmaken voor nieuwe, frisse en vooral gemotiveerde gezichten. Stem of zwijg!

Over HNDB

Eigenaar en oprichter van HNDB.nl en HNDB Media. Maakt zich minder druk om items schrijven en richt zich meer op nieuwe functies en designdingetjes.

0 reacties op “Het failliet van onze gemeenteraad in beeld”

Geef een reactie

Aanbiedingen bij webshops

Reclame

Nieuwste reacties

Shares