En blunder nummer zoveel van onze gemeente

5101-1 ; Verkiezingen posterplakkers; Amsterdam; Het Leven 1933; Collectie SPAARNESTAD PHOTO

We werden getipt door onze nieuwe politiek reporter. Die stond vanavond verkiezingsposters te plakken op de daarvoor bestemde borden. Even een politiek klusje, zal geen probleem opleveren dacht hij. Van elke partij waren er 1 of 2 vrijwilligers aanwezig, groepjes werden gemaakt en de posters werden verdeeld. Behangplaksel en kwast mee en gaan met die banaan. Alles ging goed totdat hij met het eerste bord wilde beginnen. “Gaat dat wel passen” dacht hij? Zal toch wel, er is al een vergadering aan vooraf gegaan, ze weten hoe lang de borden zijn en ze weten hoeveel partijen er zijn….moet je toch redelijk simpel conclusies uit kunnen trekken. Toch niet… er blijken dus geen 16 posters te passen op de borden. En juist zijn partij, Almelo Centraal, is de nummer 16. Achteraf, bij controle van de andere borden blijkt dat de andere plakkers de posters van Almelo Centraal overdwars eronder, op de achterkant of helemaal niet te hebben geplakt. Tsja, niet de schuld van de plakkers maar onze gemeente blinkt weer uit in het verkloten van iets heel simpels.

Over Jelle

Hofleverancier van de items op HNDB. Anoniem en geïnfiltreerd in de Almelose samenleving. Wie het is? Niemand weet het en dat blijft ook zo.

0 reacties op “En blunder nummer zoveel van onze gemeente”

Geef een reactie

Aanbiedingen bij webshops

Reclame

Nieuwste reacties

Shares