Update: Almelose gemeentepolitiek haalt nationale televisie!

Applaus voor onze gemeenteraad, het is ze wederom gelukt. Hadden we een aantal jaren geleden al een Zembla aflevering die een uiterst pijnlijk beeld schetste van ons gemeentebestuur nu komen de nieuwsjagers van EenVandaag met een item over de vele fracties in onze gemeenteraad. Deze versplintering is redelijk uniek en is voor de journalisten reden om eens te kijken wat er aan de hand is. Vanavond om 18:15 uur wordt het uitgezonden op Nederland 1, we zitten er klaar voor.

Update:
We weten even niet waarom het niet uitgezonden is. Wellicht verdrongen door ander nieuwsitem of kwamen de nieuwsjagers zoveel stront tegen dat ze meer tijd nodig hebben. We houden u op de hoogte

Over Jelle

Hofleverancier van de items op HNDB. Anoniem en geïnfiltreerd in de Almelose samenleving. Wie het is? Niemand weet het en dat blijft ook zo.

0 reacties op “Update: Almelose gemeentepolitiek haalt nationale televisie!”

Geef een reactie

Aanbiedingen bij webshops

Reclame

Nieuwste reacties