Voorspel de uitslag en win een fashion cheque! (FCG-HER)
Pak uw glazen bol er maar bij want u mag de uitslag van de wedstrijd FC Groningen – Heracles Almelo gaan voorspellen. U doet dat door uw voorspelling op de volgende manier in de reacties te plaatsen: FCG – HER 0-2 (0-1). Daarbij staat de eerste uitslag voor de eindstand en de tweede voor de ruststand. Wanneer er meerdere bezoekers zijn met de juiste uitslag zullen wij middels loting de winnaar bepalen. De winnaar gaat aan de haal met een fashion cheque ter waarde van 20 euro aangeboden door Moda Italia. Mocht u liever iets voor uw kroost bestellen dan is de cheque ook inwisselbaar bij Modina Kinderkleding. Wij wensen iedereen, maar vooral Heracles, veel succes!
Update: de einduitslag en ruststand werden correct voorspeld door Bloazerd. Hij gaat er met de fashion cheque vandoor. Gefeliciteerd!









FCG-HER 2-2 (1-0)
FCG-HER 1-2 (1-0)
FCG – HER 1-3 (1-2)
FCG-HER 2-3 (1-2)
FCG-HER 0-1 (0-0)
fcg-her 2-1(1-0)
FCG-HER 2-3(2-1)
FCG – HER 1-1 (1-0)
FCG HER 4-1 (2-1)
FCG HER 2 – 3 (1 -2)
FCG-Her 1-2 (0-0)
FCG-HER 2-3 (1-1)
FCG-HER 2-1 (0-1)
FCG – HER 1-4 (1-2)
FCG – HER 3-3 (3-0)
FCG – HER 2-4 (1-3)
FCG – HER 2-2 (0-1)
fcg her 0-0(0-0)
fcg her 1-2(0-1)
fcg her 0-2(0-1)
FCG – HER 2-3 (1-1)
FCG-HER 2-0(1-0)
FCG-HER 2-1
Gvd..toetsenbord ipad
Nogmaals:
FCG -HER 2-1 (1-0)
Jaja Sloeket geef de Ipad maar de schuld in plaats van het bier……
FCG-HER 5-1 (1-1)
En welke telt nou??
Welke denk je Truus??? Zo moeilijk kan het niet zijn dacht ik zo. Ik geef je een hint de eerste is het niet……
Oh kut ik heb ook teveel bier op hahaha
FCG-HER 1-5 (1-1)
FCG-HER 0-3 (0-1)
FCG-HER 0-1 (0-0)
FCG – HER 3-4 (2-1)
FCG – HER 3-1 (1-1)
FCG – HER 2-2 (1-1)
FCG-HER 3-1(1-0)
fcg-her 1-3 (1-0)
FCG-HER 2-2 (2-1)
FCG – HER 2-2 (1-0)
FCG – HER 3-3 (2-0)
FCG-HER 0-1(0-0)
OPROEP AAN ALLE HAPPERS:
Vergeet de zogenaamde kortste weg naar Europees voetbal door het winnen van de KNVB-beker, vergeet de 7e plek in het linkerrijtje.
Er is een nog kortere route naar Europees Voetbal: het winnen van de Fair Play cup!
Bericht van de KNVB:
Nederland heeft volgend seizoen mogelijk een extra deelnemer aan de Europa League. De UEFA geeft drie tickets voor de eerste voorronde van het Europese bekertoernooi aan de drie landen die bovenaan de Fair Play-ranglijst eindigen. Nederland neemt momenteel de derde plaats in, achter Noorwegen en Finland.
Die landen mogen vervolgens de club afvaardigen die het nationale klassement heeft gewonnen. Als Nederland in de top drie blijft staan dan mag de sportiefste ploeg in ons land naar de eerste voorronde van de Europa League. FC Twente staat momenteel met 8,29 bovenaan, streekgenoot Heracles Almelo (8,06 punten) staat tweede en Excelsior staat op de derde plaats (7,97).
Heeft de hoogste geklasseerde team zich al geplaatst voor Europees voetbal dan zal nummer twee van de nationale eindranglijst volgen. Is nummer twee ook geplaatst dan gaat nummer drie Europa in.
Dus, de rest van de competitie: geen gele/rode kaarten meer pakken, Toivonnen weer lastig? Glimlach en stap op zij. Doorgebroken speler: laat lopen en moedig hem aan!
Op deze manier wil ik wel Europa in.
Dus nu hemden winnen van Moda Italia door het raden van het aantal gele kaarten bij de tegenstanders en Niet bij Heracles.
PLAY FAIR, PLAY IN EUROPE !!!!!